Nasz Oddział

Małopolski Oddział Wojewódzki w Krakowie

Aktualności

Organicznie pracy punktu obsługi w Brzesku

23-10-2020

W trosce o Państwa bezpieczeństwo od 26 października 2020 r. do odwołania punkt obsługi MOW NFZ w Starostwie Powiatowym w Brzesku będzie zamknięty.

W pilnych sytuacjach, zlecenie na wyroby medyczne można potwierdzić, przesyłając je (w formie skanu lub zdjęcia) na adres e-mail: .

Zlecenie lekarskie można również złożyć w skrzynce podawczej zlokalizowanej w delegaturze w Tarnowie, al. Solidarności 5-9 lub przesłać drogą korespondencyjną na adres:

Małopolski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia ul. Józefa 21, 31-056 Kraków.

Potwierdzone zlecenia będą bezzwłocznie odsyłane na wskazany adres pacjenta.

Przypominamy, że od 1 stycznia 2020 r. zlecenie na zaopatrzenie w wyroby medyczne potwierdza również:

  • lekarz lub inna osoba uprawniona do wystawienia zlecenia,
  • dowolny oddział NFZ (jeśli lekarz nie może tego zrobić).

Konieczne informacje uzyskacie Państwo również pod numerem Telefonicznej Informacji Pacjenta 800 190 590 lub w delegaturze MOW NFZ w Tarnowie – tel. 14 69 63 155.

Przypominamy, że od 19 października br.  do odwołania, w związku z wejściem do strefy czerwonej Krakowa oraz większości powiatów w Małopolsce zostały wprowadzone ograniczenia w bezpośredniej obsłudze w  Małopolskim Oddziale Wojewódzkim NFZ w Krakowie.

Sprawdź ograniczania w salach obsługi klientów i w punktach obsługi i dowiedz się, jakie sprawy można załatwić w MOW NFZ bez wychodzenia z domu

Małopolski Oddział Wojewódzki NFZ w Krakowie

Wszystkie aktualności