Nasz Oddział

Małopolski Oddział Wojewódzki w Krakowie

Aktualności

Małopolski OW NFZ na Małopolskich Dniach Profilaktyki Zdrowia w Krakowie - 24 września - Rynek Główny w Krakowie

19-09-2016

Małopolski Oddział Wojewódzki NFZ w Krakowie zaprasza na swoje stoisko 24 września br. w ramach organizowanych Małopolskich Dni Profilaktyki Zdrowia. Czekamy na Państwa w godzinach  od 10.00 do 16.00.
W sobotę na krakowskim Rynku Głównym odpowiemy na wszystkie Państwa pytania dotyczące praw pacjenta, świadczeń i badań, które można wykonać w ramach ubezpieczenia, tego jak wyjechać do sanatorium w ramach ubezpieczenia, jak otrzymać refundowany sprzęt ortopedyczny i co zrobić, kiedy w rejestracji usłyszymy, że „e-wuś świeci się na czerwono”, czyli co zrobić, by mieć pewność, że jest się ubezpieczonym, gdzie i kiedy można skorzystać z badań profilaktycznych finansowanych przez NFZ. Seniorzy będą mogli skorzystać z porad ekspertów (m. in. farmaceuty) i poznać zasady korzystania z programu "Leki 75+".

Małopolskie Dni Profilaktyki Zdrowia to wspólna społeczna akcja profilaktyczna Województwa Małopolskiego oraz Gminy Miejskiej Kraków. Głównym celem akcji jest upowszechnianie profilaktyki zdrowia wśród mieszkańców regionu poprzez korzystanie z nieodpłatnych badań profilaktycznych oraz motywowanie do dbania o zdrowy styl życia.

Wszystkie aktualności